Model: SIPI6010O15
Manufacturer: Slot.It
Add to cartAdd to Wishlist
Slot.It SIPI6010O15 10T Pinion, 6mm Dia.
Use with 1.5mm motor shaft in combination with any Slot.It crown gear.
Length: 3.5mm